Neden PİMAPEN?

PİMAPEN profilleri özel formüllü sert PVC’ den üretilmektedir. Bu özelliği ile ultraviole ışınlarına, sıcağa, ve ateşe, soğuğa, yağmur, güneş, rüzgar gibi her türlü iklim şartlarına ve kimyasal etkilere karşı son derece dayanıklıdır.

PİMAPEN pencere sisteminin en önemli özelliği, sağladığı mükemmel yalıtımdır. Bu nedenle, inşaat aşamasında bile daha küçük kazan ve daha az radyatör dilimi avantajları ile ciddi anlamda tasarruf sağlar. Kullanım süresinde ise daha az yakıt tüketimi ile daha çok ısınma avantajını getirir. PİMAPEN, kalabalıklaştıkça gürültüsü artan kentlerde, ses yalıtımı ile de insan sağlığına yararlıdır. uzun ömürlü bir malzemedir, boya bakım gerektirmediği için kısa zamanda kendini amorti eder, dolayısıyla ekonomiktir. İşte bu sebeplerden, PİMAPEN PVC Pencere Sistemleri üstün özelliklere sahip, çağdaş bir yapı malzemesidir.

PİMAPEN S-7000 HORİZON

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

PİMAPEN S-6000 QUADRO

PİMAPEN S-6000 QUADRO PİMAPEN'in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir. 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir.

İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir. Yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağlar. PİMAPEN S-6000 QUADRO her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir.

PİMAPEN S-7000 MAXİMUS

PİMAPEN S-7000 MAXİMUS, Pencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar.

S-7000 Maximus, bu uymu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekanınıza da estetik bir görünüm kazandırır. Pimapen S-7000 serisinin standart konfor ve tasarrufunun yanı sıra (70 mm ve 5 odacıklı profiller) S-7000 Maximus, 109,5 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile görüş alanınızı genişletir.

PİMAPEN S-7500 FANTASİA

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye'de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3'lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA’nın üstün yalıtım özellikleri, her türlü iklim koşulunda sorunsuz kullanımını sağlar. Kasa-kanat yüksekliğinin 110 mm olması, tüm pencere boyutlarında profil yüzeyinin daha az görünerek daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.